Contact

Neem contact met ons op

Als u vragen wilt stellen over IPM Decisions of op de hoogte wilt blijven van het project, vult u dan dit formulier in:

Meer informatie over IPM Decisions? Neem contact op met een van onze projectcoördinatoren of regio-coördinatoren.

Coördinatoren per regio

Netwerkleider / coördinator Midden-Europa: Harm Brinks (H.Brinks@delphy.nl)

Netwerkcoördinator Noord-Europa: Bjorn Anderson (Bjorn.LE.Andersson@slu.se)

Netwerkcoördinator Zuid-Europa: Ilias Travlos (travlos@aua.gr)

Projectleider: Neil Paveley (neil.paveley@adas.co.uk)

Technische ondersteuning: Dave Skirvin (Dave.Skirvin@adas.co.uk) & Tor-Einar Skog (tor-einar.skog@nibio.no)

Algemene vragen: IPMDecisions@adas.co.uk

 

IPM Decisions Consortium

IPM Decisions Consortium

Contact Workshops per land

Denemarken

SEGES

Landbrug & Fodevarer F.M.B.A.

Ghita Cordsen Nielsen: gcn@seges.dk

Finland

Luke

Luonnonvarakeskus

Marja Jalli: 

Frankrijk

APCA

Assemblee Permanente des Chambres D'agriculture

Ka-Ho Yim: ka-ho.yim@apca.chambagri.fr

Duitsland

Lfl

Bayerische Landesanstalt für Landwirtschaft

Stephan Weigand: stephan.weigand@lfl.bayern.de

Griekeenland

Agricultural University Athens

Ilias Travlos: travlos@aua.gr

Italië

Coldiretti

Rita Gentili: rita.gentili@coldiretti.it 

Litouwen

LAMMC

Lietuvos Agrariniu Ir Misku Mokslu Centras

Roma Semaskiene: roma.semaskiene@lammc.lt

Nederland

Delphy

Harm Brinks: H.Brinks@delphy.nl

Noorwegen

NIBIO

Berit Nordskog: berit.nordskog@nibio.no

Slovenië

Jožef Stefan International Postgraduate School

Mednarodna Podiplomska Sola Jozefa Stefana

Marko Debeljak: marko.debeljak@ijs.si

Sweden

Swedish University of Agricultural Sciences

Northern Europe Network co-ordinator

Bjorn Anderson: Bjorn.LE.Andersson@slu.se

Bekijk grotere kaart Delphy Offices.